<PrivatumoPolitika/>

Šioje privatumo politikoje aprašoma, kokią informaciją renkame puslapyje skanuskodas.lt ir kaip ją naudojame.

Kokią informaciją mes renkame?
Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:

Informaciją, kurią mums pateikiate konsultuojantis dėl teikiamų paslaugų (vardas, el. pašto adresas, telefonas).
Informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šiame portale bei naudojimąsi šiuo portalu (įskaitant Jūsų IP adresą).
Geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių.
Informaciją, kurią Jūs suteikiate mums tikslu prenumeruoti mūsų interneto svetainės paslaugas, pranešimus el.paštu ir/arba naujienlaiškius.
Bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

Kiek laiko saugome surinktą informaciją?
Užsiregistravusio naudotojo duomenys yra saugomi 2 metus nuo jo registracijos skanuskodas.lt portale. Nesiregistravusio lankytojo duomenys taip pat saugomi 2 metus.

Slapukai
Portale naudojami slapukai (angl. „cookies“). skanuskodas.lt ir kituose portalo puslapiuose naudojami tik baziniai naršymui būtini slapukai. Slapukas – tai tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš portalo į naudotojo kompiuterio kietąjį diską, kad portalo administratorius galėtų atskirti naudotojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Lankomumo stebėjimas
Mes naudojame „Google Analytics“ įrankį analizuoti šio portalo naudojimą. „Google Analytics“ generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi portalu (susipažinti su „Google“ privatumo politiką galite čia.).

Pokalbio langas
skanuskodas.lt puslapyje komunikacijai su puslapio lankytojais naudojamas pokalbių langas „tawk.to“. Susipažinti su „tawk.to“ privatumo politika galite čia.

Jūsų asmeninių duomenų naudojimas
Asmeniniai duomenys, pateikti šiame portale, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šio portalo dalyse. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:

– Jūsų naršymo patirčiai gerinti, pritaikantį portalą asmeniniams poreikiams;
– Turint Jūsų sutikimą siųsti Jums mūsų naujienlaiškį el. paštu, kuris, mūsų manymu, gali būti Jums įdomus (naujienlaiškio bet kada galite atsisakyti);
– Trečiosioms šalims suteikti statistinę informaciją apie portalo naudotojus, tačiau ši informacija nebus naudojama atskiram naudotojų identifikuoti;
– Be jūsų sutikimo mes neteiksime jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

Politikos pakeitimai
Mes galime atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują jos versiją šiame portale. Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad susipažintumėte, su privatumo politikos pasikeitimais.

Trečiųjų šalių interneto svetainės
Šiame portale yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.

Jei dėl skanuskodas.lt svetainės Jums iškiltų klausimų, visada prašome rašyti el. paštu klientams@skanuskodas.lt arba susisiekti telefonu, nurodytų kontaktų skiltyje.